podwojne_cierpienie_chorego.jpg

Są takie rodzaje chorób, których objawy widoczne są gołym okiem. Jeśli dodatkowo schorzenia te są dość nietypowe, czyli rzadko występujące, to mogą one wywoływać nieprzyjemne reakcje obcych.

Osoby dotknięte takimi chorobami cierpią więc podwójnie – z racji objawów chorobowych oraz w skutek drwin, z którymi częściej lub rzadziej się spotykają. Ludzie często silnie reagują na rzeczy, których nie znają lub które wydają się im bardzo dziwne.

Dlatego też z nieprzychylnymi reakcjami mogą spotykać się osoby posiadające widoczne deformacje, czy to twarzy, czy to innych części ciała, które są na widoku. Taka osoba nie może czuć się anonimowo na ulicy, ponieważ stale czuje na sobie ludzki wzrok.

Nawet jeśli są to tylko nieśmiałe spojrzenia wynikające z ciekawości, w których nie ma złych intencji, to i tak jest to dość krępujące. Zdarzają się również sytuacje, w których dezaprobata czy też rozbawienie okazywane są ostentacyjnie.

Oczywiście, w ten sposób postępują tylko osoby całkowicie pozbawione kultury osobistej lub też ewentualnie dzieci, które nie znają jeszcze akceptowalnych społecznie zachowań. Oczywiście, choroba czy kalectwo w żaden sposób nie są zabawne ani też odrażające.

Osobom chorym powinniśmy współczuć, a już z pewnością nie wchodzić im w drogę. Nas również może kiedyś dotknąć taka choroba i wówczas zrozumiemy, jakie to uczucie, kiedy nieznajomi odwracają się na ulicy na nasz widok, pokazują nas palcami i drwią w żywe oczy.

Takie zachowania są absolutnie niedopuszczalne i powinno się z nimi walczyć.

osoby regularnie spożywające Rutinoactiv cieszą się lepszym zdrowiem

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *